Fabrika e mirë e punimeve

Në fabrikën e mirë të fabrikave ju blini të vjela dhe karrige industriale nga vitet '50,' 60, '70 dhe' 80. Ne ofrojmë 'Oppiffurnities' ose shanset për brendin retro e dyqanit tuaj HORECA, vendin e punës ose në shtëpi.

Ne kryesisht kemi karriget e shkollës, karriget e restoranteve, karriget e fabrikave dhe karriget e tryezave ngrënie, por edhe një përzgjedhje e vogël e mobiljeve retro. Oferta e plotë është në faqen e internetit.

Për furnizim ushqimi dhe biznese ne kemi grupe të mëdha të karrigeve të cilësisë së mirë në magazinë. Stock jonë është e vendosur në Emblem (Ranst) PC 2520 në Provinca e Antwerp pranë daljeve në E313, E19 dhe E34.

Ne jemi të hapur çdo ditë me takim: (+ 32) 0496 03 34 66.

Ne kemi rregulluar shumë karrige në magazinë nga: Pastoe Ses Braakman, Louis Kalff, Martin Visser, Friso Kramer, Dirk van Sliedrecht, Eero Aarnio, Eero Saarinen, Gio Ponti, Hala, Gispen, Ahrend Circle, Castelli, Eromes, Marko, Flötotto, Galvanitas, Gijs van der Sluis, UNIC dhe Tubax.

Bredene

25 vit ata ishin duke pritur në një cep të errët të një shkolle gjermane. I painteresuar, sepse ato mund të vendosen "me kokë poshtë". Sot, këta vende të cilësisë së lartë të kovë gjejnë një sfidë të re në Bredene. Këtë verë ata do të shkëlqejnë në barin e plazhit. Hip në 200%.

Bredene, Belgjikë

Afrika e Jugut! Shtëpi për mysafirë Shtatë burime të fermës

Karoo Cottage

Zyrtarisht konsumatori ynë "freskues". Këto karrige shkuan në Afrikën e Jugut ku Ingrid dhe Floris i bënë ëndrrat e tyre të bëheshin realitet me bujtinë e tyre => www.sevenfountainsfarm.co.za

Zuid-Afrika

Karochottage, Afrika e Jugut

BELGOMARKT & STUFF MIRA

kolltukët e shkollave të kompensimit të pllakës me ngjyrë kafe frame_GoodStuffFactory

(FR) BELGOMARKT Përshkrim i Shkurtër: SUPERMARCHÉ DE PRODUITS LOCAUX
Tani edhe me një 'zonë të konsumit' të produkteve tipike belge në tryezat dhe karriget tona!

Belgomarket - Bruksel

tavolina të palosshme të vjela për Café Marriage

TABELA CLAPTABLE PLOYB tavolina të vjetra retro druri _GoodStuffFactory

Me 'martesën letoneze' Kafene Martesa
Një tavolinë e mirë 20 për palët e huaja të dasmave sapo kanë shkuar për Dessel.

Kafene Martesa - DESSEL (B)

PeckBXL / Streetpecker

Brukseli është më i pasur në mëngjes: me 'StreetpeckerPeck 47 popullor hap një zyrë të re në Rogierplein. Pas Peck 47, Peck 20 dhe Woodpecker tashmë është dega e katërt e Brukselit e ekipit. Ne '' The Good Fabrika Stuff '' u lejuan të furnizonin karriget dhe ne jemi shumë krenarë për këtë!

PeckBXL

Muzeu i Qytetit Ghent - kafene STAM

Ne ishim në gjendje të furnizonim karriget në këtë vend të bukur. Kafja e STAM është Café në Muzeun e Qytetit të Ghent.
Duhet të shohim dhe duhet të bëjmë vendndodhjen!

STAMcafé Ghent

Shfaqja e kryetarit 'ADRIAAN VAN DEN HOOF'

Dhe pastaj befas ka karriget 30 që varen në ajër si një bandë .. si një apoteozë për performancën e Adriaan van den Hoof. Siç mund ta shihni ... ne gjithashtu shesim karrige që nuk duhet të jeni në gjendje të uleni në :-).

në një qendër kulturore afër jush

BÖGL WIJNEGEM SHOPPING

Një Bågl shijshme është rostiçeri origjinal ... në Wijnegem ju mund të pushoni në vendet tona, ndërsa pazar në Bågl 🙂

BÅGL WIJNEGEM

Café Maurice

Karrige Maurice kafe të freskëta

Café Maurice në kullën e KBC të Antwerp 'të freskët' nevojiten ....
Asnjë problem, ne i shërbejmë atyre të nxehtë dhe hip!

Café Maurice, Antwerp

Shtrati i nxehtë

Korniza 30 bukur formë të të dhënave prej druri nga veriu. Dizajni qëndron menjëherë. Ky grup i karrigeve shkoi në Holandë për të kontribuar në mënyrë elegante me produktivitetin e punonjësve në hapësirën e tyre të frymëmarrjes së tyre në 'Het Broeinest' në Roterdam.

Rotterdam, Hollandë
Broeinest

Koktej Bar Gecko Bruksel

gecko Cocktail bar Karriget e Brukselit të cilësisë së mirë

Gecko Cocktailbar Bruksel / Summertime, hip terrace => karrige të vjela nga 'The Good Fabric Stuff' = CHECK!

Grupi i Gecko Cocktail, Bruksel

ENTR

ENTR Qendrore Gent karrige

Kafeneja e leximit dhe restoranti botëror i De Centrale (Ghent) u bashkuan dhe u shndërruan në një entitet të ri: ENTR.
Fabrika e mirë e punimeve u lejua të furnizonte karriget për këtë ndërtesë të bukur. njammie!

ENTR, Ghent

CHAT whatsapp

Pin atë në Pinterest

Share Kjo